header
Kontakt

SENI s.r.o.
prevádzka: Rovniankova 9
851 02 Bratislava

tel: 02/20 77 55 77
mob: 0911/08 08 96
e-mail: 
okna@seni.sk

Základnou činnosťou, ktorú naša firma poskytuje, je samozrejme MONTÁŽ PLASTOVÝCH OKIEN A DVERÍ.  Pri objednávke dodávky táto služba tvorí samostatnú položku, ktorá Vám bude vyčíslená v predbežnej, alebo konečnej cenovej kalkulácii priamo u nás, alebo prostredníctvom e-mailu. Ak sa Vám naša ponuka zapáči, prosím dohodnite si s obchodným zástupcom termín presného zamerania, ochotne Vám vysvetlí podmienky objednávania a zloženia zálohy.

 

 

Postupom času a pri spolupráci s rôznymi profesiami, ktoré dnes už zastrešujeme, sme si vytvorili rad spokojných zákazníkov vrámci činnosti REKONŠTRUKCIE A ÚPRAVY INTERIÉROV A EXTERIÉROV. Pri kontakte s našim obchodným zástupcom prosím popíšte približný rozsah Vami požadovaných prác a následne si dohodnite obhliadku miesta budúcej rekonštrukcie. Pri obhliadke sa s našimi montážnymi technikmi a majstrami môžete poradiť o vhodnosti použitia navrhovaných materiálov i spôsoboch riešenia, k čomu Vám následne vystavíme cenovú ponuku a kalkuláciu. Môžete sa zaručene spoľahnúť, že výsledná navrhnutá cena bude obsahovať všetko, čo je pri rekonštrukcii potrebné a nestane sa následne, že sa "predražia výdavky", alebo nastane "neočakávaný nedostatok materiálu potrebného na dokúpenie".

 

Keď naši montážnici a majstri opúšťajú miesto zákazky, samozrejme po sebe nechajú upratané, ako je to podľa dobrých zvykov u nás zaužívané. Zákazníci sa však často informujú aj ohľadne služby UPRATOVACIE A ČISTIACE PRÁCE, s ktorou máme bohaté skúsenosti a poskytujeme ju nielen vrámci zákaziek s plastovými oknami, alebo rekonštrukciami, ale tiež samostatne. Ubezpečujeme Vás, že naše dámy upratujú detailne, spoľahlivo a rýchlo. Prinesú si samozrejme čistiace prostriedky so sebou. Ak máte záujem o takúto službu, prosím kontaktujte nášho obchodného zástupcu telefonicky, alebo e-mailom,  s približným popisom požadovaných služieb. Následne Vám vypočítame približnú cenu služby a dohodneme termín.

 

 

Mnohoročné skúsenosti a mnohé zákazky i otázky nás priviedli k činnosti INŽINIERING A ODBORNÉ PORADENSTVO PRI VYBAVOVANÍ STAVEBNÉHO POVOLENIA. Naši inžinieri Vám venujú úvodné informatívne stretnutie grátis, pri dohode o pomoci vo vybavovaní stavebného povolenia. Oboznámia Vás s problematikou rekonštrukcie, aby ste si získali prehľad o požadovaných dokladoch, ktorých predloženie Vám zo stavebného zákona vyplýva. Na stretnutí sa budú informovať predovšetkým o lokalite umiestnenia budúcej stavby, prípadne prístavby a predbežne Vás oboznámia s procesom zisťovania územného plánu, vybavovania územného rozhodnutia, stavebného povolenia, stavebného dozoru, kolaudačného konania a poradia Vám aj ohľadne výberu vhodného architekta, projektov, profesistov, účastníkov stavebného konania,... Ak Vás naša spoločnosť oslovila, tešíme sa na stretnutie s Vami a prosím dohodnite si stretnutie s našimi inžiniermi.