header
Kontakt

SENI s.r.o.
prevádzka: Rovniankova 9
851 02 Bratislava

tel: 02/20 77 55 77
mob: 0911/08 08 96
e-mail: 
okna@seni.sk

thyssen
5 - komorový profilový systém Prestige
Plastové okná Thyssen Polymer sa osvedčili v priebehu desaťročí. Vďaka použitým materiálom a spracovaniu ponúkajú najlepšiu kvalitu bývania.

Okenné profily Thyssen Polymer
sa vyrábajú z vysoko odolného PVC, Predností materiálu spočívajú v dlhej životnosti okien a dverí, ako aj ich odolnosti proti vplyvom počasia. Hladký povrch nevyžaduje osobitnú starostlivosť a odoláva akýmkoľvek poveternostným vplyvom.

Okenné profily Thyssen Polymer
umožňujú úsporu energie a surovín. Spracované vo forme okien a dverí zvyšujú komfort bývania a zároveň šetria energiu. Sú také, aké by mali byť v súčasnosti všetky priemyselné výrobky výhodné pre spotrebiteľov a chrániace životné prostredie.

Profilový systém
Prestige
dosahuje vďaka stavebnej šírke 76 mm a 5-komorovej technike optimálne hodnoty tepelnej ochrany a spája v sebe moderný dizajn s najnovšími aspektami okennej techniky.

Profilový systémom
Prestige je možné vyrobiť všetky druhy otváraní: napríklad okná v prevedení ako otočné, vyklápacie alebo otočné/vyklápacie, dvere, pevné zasklenia, kombinácie prvkov, osobitné konštrukcie rôzneho druhu a veľkostí.

 

Tepelná a zvuková izolácia

Profilový systém
Prestige/AD, prípadne Prestige/MD spĺňa požiadavky nariadenia o úspore energie(EnEV) a smerníc týkajúcich sa zvukovej izolácie.

Tepelná izolácia:

Možno dosiahnúť hodnotu Uf do
1,1 W/m2K
(pomocou špeciálneho tesnenia Thyssen Polymer možno dosiahnuť hodnotu Uf do
1,1
W/m2K)

Protihluková ochrana:

podľa zostavy okenného skla do
SSK 5
Požiadavky na kvalitu

Profily THYSSEN POLYMER získali certifikáty od všetkých významných skúšobných ústavov a spĺňajú aj najnáročnejšie podmienky kvality.